qL-Arm. | Pro. Server sXe 32- 7/24 Full...

Cs 1.6 sXe Pro Server 212.68.51.22

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..

YazarMesaj
Je[NN]a
VIP Üye
VIP Üye

MesajKonu: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Salı Tem. 28, 2009 6:39 pm

Sisin serverda kaldırılmasını talep ediyorum çoğu kişi kendi takımındaki adamını kör ediyor
Amacın dışında kullanılıyor sisler.
Kullanıcı profilini gör
VanLi_bRuSly*
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Salı Tem. 28, 2009 7:39 pm

sis değil öncelikle acık olsun flash kaldırmamızı istiyorsun doğal bir istek haklıda olabilirsin ama haklı olduğun taraf oldugu gibi yanlış olduğun tarafda var

Haklısın çünkü adamlar teamını kör ediyor..bundan kalksın diyorsun

Yanlış düşünüyorsun çünkü serverimiz PRO server bazı serverlerde flash yasak olabilir ama yanlış düşüncedir pro serverde flash yasak olması playerlerin kötüye gitmesi dmeek ve sw kalitesinin düşmesi demektir

umarım yeterince acık olmuştur Wink
Kullanıcı profilini gör
Je[NN]a
VIP Üye
VIP Üye

MesajKonu: Geri: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Çarş. Tem. 29, 2009 9:20 am

Dogru soyluyosun pro serverda flash veya sıs olması lazım ama oyuncular bunu amacının dısında kullanıyor base de dogar dogmaz atıyorlar hemen o yuzden
kendi takımındakı arkadaslarını zor durumda bırakıyorlar
yinede ilgin için Teşekkürler.
Kullanıcı profilini gör
Saiz0o0
VIP Üye
VIP Üye

MesajKonu: Geri: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Cuma Tem. 31, 2009 9:20 am

buna şöyle bir çözüm var bir sw da görmüştüm kendi team arkadsının attıgı flash sana etkilemiyor ama sadece kendi teamına bu sorunu ortadan kaldıracakdır arastırırsan sevinirim Necdet !
Kullanıcı profilini gör
CıLqıN_[T]u[r]k
Acemi Üye
Acemi Üye

MesajKonu: Geri: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Cuma Tem. 31, 2009 1:22 pm

iyiymiŞ Razz
Kullanıcı profilini gör
VanLi_bRuSly*
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

MesajKonu: Geri: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Cuma Tem. 31, 2009 2:24 pm

öyle birşey yok şuanda söylediğin şey takım arkadaşını flashladıgında kimin kimi flashladıgını anlıyoruz mesela sen beni fb lesen orda söyler takım arkadasınız sizi flashladı diye nickinide yazar öyle yapıp banlarızda gerek yok
Kullanıcı profilini gör
Paulo
VIP Üye
VIP Üye

MesajKonu: Geri: Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..   Ptsi Şub. 22, 2010 1:53 pm

PRO bi Sw de Sg ve flash Ysaklanması mantık dışıdır.Tabi Son zamanlarda cocuk aklı olan kısıelr bole seyler yapıp sw nin huzurunu bozuor ama flash ve sg kaldırımı bana gore mantıklı degL pro sw sonucta
Kullanıcı profilini gör

Flasbang kaLdırıLmasını TaLep ediyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası